Kariyer Fırsatları

Kariyer Fırsatları

Açık Pozisyonlar

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Köseoğlu Ltd. Şirketi, Kocaeli, Sakarya, Düzce ve Bolu illerinde, sektöründe lider FMSG distribütörü olarak faaliyet göstermektedir. Distribütörlüğünü üstlendiği markalar Philip Morris, Mey Diageo, Efes Pilsen, Coca-Cola ve Eti’dir.

 

Köseoğlu Ltd. çatısı altında Eti distribütörlüğü bünyesinde Firma olarak büyüme hedeflerimize ulaşmak, mevcut ticaretimizi en üst seviyede gerçekleştirmek amacıyla“Satış Temsilcisi” pozisyonuna uygun sektörde deneyimli bir ekip arkadaşı arıyoruz.

Görev Yeri    : Adapazarı olacaktır.

İş Tanımı:

Köseoğlu Ltd. Şti tarafından dağıtım ve satışı yapılan ürünlerin, işyerinde uygulanan prosedürlere, kurallara ve mali düzenlemelere uygun olarak satışını gerçekleştirmek, işverenin satış stratejisi, adaptasyon (müşterilerin internet üzerinden sipariş verme oranı), ürün bulunurluk, özel ürün satışı, tahsilat riskini azaltma vb. hedeflerini gözetmek, bu kapsamda söz konusu müşterilere yapılan satış faaliyetlerini risk, ticari odaklılık ve işverence belirlenen hedefleri optimize ederek yürütmek. Satışların arttırılması, ürün bulunurluk, özel ürün satış, tahsilat riskini azaltma hedefleri doğrultusunda, müşteri kazanımını sağlamak.

Görev Sorumlulukları:

1.       Satış faaliyetini zamanında gerçekleştirip, ürünlerin eksiksiz ve hasarsız şekilde teslimini sağlamak ve tahsilatı, ilgili iş ortağı ürünlerine yönelik belirlenmiş yönergelerde yapmak

2.      İş ortağına, Türkiye Cumhuriyeti yasaları çerçevesinde, satış ve dağıtım faaliyetlerinin gerçekleştirilmesini sağlamak.

3.      Müşterilerden gelen ürün talebi ve siparişlere (e – Sipariş, soğuk satış, sıcak satış vs) uygun yükleme ve dağıtım faaliyetleri yapmak.

4.     Satış ve stokların kontrol edilmesi ve tutarlı olması

5.     Gün içinde yapılan tüm işlemlere ilişkin gün sonu hesap mutabakatı yapmak, bu kapsamda işverene tahsil edilen nakit tutarları, havale ve/veya vade, senet, çek makbuzlarının eksiksiz olarak dökümünü yaparak tam ve eksiksiz teslim etmek ve neticede gün içinde yapılan tüm işlemlere ilişkin gün sonu hesap mutabakatına varmak

6.     İşverence belirlenen hedefleri gerçekleştirmeye yönelik müşteri ziyaretleri yapmak.

7.      Şirket tarafından hazırlanan pazarlama ve satış stratejileri doğrultusunda oluşturulan satış hedeflerinin gerçekleştirilmesine yönelik aksiyon planlarını uygulamak

8.     Satış rakamlarını hedef gerçekleşme oranları doğrultusunda takip etmek, hedefin altında kalan performans kalemleri için aksiyon almak

9.     Müşteri ihtiyacı ve işverence belirlenen satış ve bulunurluk hedefleri paralelinde müşteri ziyareti dahil satış kanallarından uygun olan yöntem ile ürün sunumunu ve satışları gerçekleştirmek

10.   Mevcut ve potansiyel müşterilere satış süreçlerine uygun olarak etkin müşteri ziyareti gerçekleştirmek, müşteri görüşmelerinde ilişki yönetimini ön plana çıkarmak

11.     Ürünlerin Raf /Dolap/Teşhir alanlarının düzeninin sağlanması

Aranan Nitelikler:

 • Üniversite Mezunu
 • Bölge Satış Temsilciliği görevi ve benzeri görevler alanında min 3 yıl deneyimli
 • Kurallara uyan, hesap verebilir ve tedbirli olma yetkinliklerine sahip olmak
 • Analitik düşünme yeteneğine sahip, detaylara önem veren ve sonuç odaklı olmak
 • İletişim becerileri güçlü, ikna kabiliyeti yüksek
 • Hedef odaklı çalışabilen, takım çalışmasına yatkın
 • B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen 
 • Takım çalışmasına yatkın

Biz, sektörümüzde lider konumda bulunan ve sürekli gelişim ile insan kaynaklarını en yüksek standartlarda değerlendiren bir şirket olarak, çalışanlarımızın mutluluğunu önceliklendiriyoruz.

Firmamız, sadece profesyonel becerilerinizi değil, kişisel yeteneklerinizi de geliştirebileceğiniz, zengin imkanlar sunan bir çalışma ortamı ile fark yaratmaktadır.

Dinamik, yenilikçi ve destekleyici bir ekip ortamında kariyerinize yön vermek istiyorsanız, aradığımız“Bölge Satış Temsilcisi” siz olabilirsiniz.

Eğer yukarıda belirtilen özelliklere sahipseniz ve firmamızın bir parçası olarak kariyerinizi bir sonraki seviyeye taşımak istiyorsanız, başvurularınızı bekliyoruz.

Kariyer.net üzerinden direkt başvuru yapabilirsiniz!

Kariyer Fırsatları

İşe Alım Süreci

 • İlgili pozisyonlara uygun olduğunu düşünen adaylar kariyer.net üzerinden veya “Başvuru Portalı” sayfamızdan bizlere ulaşabilirler.
 • Başvurular incelenir ve uygun adaylar belirlenir. Ön eleme sürecinde, adayların CV’leri ve deneyimleri dikkate alınır.
 • Ön eleme sürecini geçen adaylar, mülakata çağrılır. Mülakatlar, genel yeteneklerin ve pozisyon için gerekli becerilerin değerlendirilmesini içerir.
 • Mülakatları başarıyla geçen adayların referansları kontrol edilir ve geçmiş performansları hakkında bilgi alınır.
 • Başarılı adaylar, şirket tarafından teklif edilen pozisyonu kabul etmeleri durumunda işe alınır. İşe alım sürecinin tamamlanmasıyla birlikte, yeni çalışanlarımıza gerekli oryantasyon ve eğitimler sağlanır.

Şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz!